Pecos.sk, interiérové dvere, eurookno, schody a iné stolárske práce od špecialistov
Domov

Vitajte

na našej stránke


Firma Pecos pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991. Ponúkame komplexnú realizáciu interiérových a vchodových dverí, eurookien, schodov a nábytku . Od vzniku spoločnosti naším hlavným cieľom je vytvoriť priestor pre úzku spoluprácu s Vami, našími zákazníkmi. Práve na splnení tohto cieľa je založený náš úspech. Pre nás je samozrejmosťou, že projekty realizujeme podľa Vašich predstáv, Vaše nápady sú vítané od plánovania až po montáž hotových výrobkov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami pri tvorbe a realizácii Vašich snov.

Nami vyhotovené interiérové, vchodové dvere a ostatné stolárske výrobky sú z prvotriednych a prírodných materiálov. V ponuke nájdete široký sortiment rôznych druhov dreva.

Navštívte nás a nechajte sa nami inšpirovať!
Buk lesný


Buk lesný je najrozšírenejšia a najdôležitejšia drevina v SR. Je bezjadrová drevina s častou tvorbou nepravého jadra. Farba dreva je biela/ružokvastá, po čase sa mení na ružovožltú/bledočervenú. Farba nepravého jadra je červená až červenohnedá.
(čítať ďalej)

Ako ošetrovať drevený nábytok?


Na trhu sa nájde široký sortiment produktov na ošetrovanie a čistenie dreveného nábytku. Tieto prípravky väčšinou obsahujú vosk alebo olej, aby nábytok bol odolný voči vlhkosti, prachu a zároveň dodávajú drevu krásny lesk.
(čítať ďalej)

Záhradný nábytok


Váš nový záhradný nábytok by ste mali naolejovať hneď po vybalení. Predtým sa nesmie ani umývať. Pleseň a huby môžu váš nábytok ohroziť, aj keď ho pravidelne napúšťate olejom. Najčastejším znakom napadnutia sú tmavé až čierne škvrny..
(čítať ďalej)


Jeden z našich projektov

O našu kvalitnú prácu a originalitu sa presvedčte aj Vy! Kliknite na realizácie a prezrite si naše zrealizované projekty!

Náš partner: s-interier-design